Petr Břinčil
Director of Sales

ZKUŠENOSTI, KREATIVITA, SOUTĚŽIVOST = TO JSEM JÁ. Rád měním své sny v realitu. Stejně, jako jsem přivedl na svět IDEAS, tak i Vám pomůžu zrealizovat Vaše nápady. Těším se na Vás!

Tomáš Kiprov
Sales Manager

Od malička jsem byl rozeným obchodníkem – se vším jsem smlouval a obchodoval. Pokud si k tomu přidám, že mám rád věci organizované, myslím, že aktuálně hraji za nejlepší tým na trhu. Nemám rád prohry, proto se každou akci snažím vymyslet tak, aby to pro Vás byla výhra.

Zuzana Kučerová
Corporate Project Manager

Ráda poznávám nová místa, lidi, trendy a vůbec všechno, co je zkrátka cool, co dokáže pozitivně překvapit, motivovat ke kulišáckému nápadu nebo pořádně rozesmát. Miluju dobré jídlo a řadím se spíše mezi sběratele zážitků, ne věcí. V eventovém světě se pohybuji několik let, přesto se stále učím, jelikož je třeba jít prostě s dobou. Mým oblíbeným rčením je: ,, jediná cesta, kterou můžete litovat je ta, kterou jste nepodnikli.“ Pojďme tedy do světa eventů vykročit společně. Budu se těšit !

Veronika Brejchová
Corporate Project Manager

Organizování akcí mám v krvi, vyzkoušela jsem si jej v kongresovém oddělení GUARANT International. Přestup do oddělení IDEAS je pro mne novou výzvou, která mi umožňuje sledovat nejnovější trendy v organizaci eventů, a podílet se na krásných akcích našich klientů.

Zorganizujeme i vaší akci!

Kontaktujte nás
add